Müşteri Yorumları

iMağaza`yı Aktif Kullanan Müşterilerimizin Yorumlarını İnceleyin.

Mine COŞKUN

PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ....

İmagaza firmasına öncellikle bu kadar kolay bir site tasarladıkları için teşekkür ederim. Bir ay önce ürünü satın aldım. Teknik servis ekiplerinin hızlı dönüşlerinden ayrıca memnun kaldım.Hızlıca sorunlarıma çare oldular. Herkese tavsiye ederim. Site kurulumu inanılmaz kolay, basit. Tüm çalışanlara teşekkür eder, başarılarınızın devamı dilerim. İ MAGAZA ALIN. PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ....
Erkut TULUNAY

Nokta atışı bir seçim oldu.

Yıllarca sorunsuz bir şekilde imagaza'nın sistemini kullandık ve çok memnun kaldık. Şu anda yeni projemiz için imagaza e-ticaret sistemlerinin kapısını çaldık. Yazılımları ve müşterilerin özel isteklerine açık ve yazdıkları kusursuz modullerle dijital dünyada bir adım önde olmanızı sağlıyor. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum
Bülent AKBAY

Drum Club Müzik Stüdyoları

Beş yıldır imagaza sistemi kullanıyorum. Kullanıcı dostu temaları, sitenin ürünlerinin arama motorunda görünürlüğü (SEO), kontrol panelin basitliği ile çok memnunum. Özellikle son dönem kurulan ticket sistemi ile de problem çözümü ve takibi de gayet iyi oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Faik YILDIZ

Kaliteli Ticaret (İstanbul Yapı A.Ş)

Yapılan Ticaret Değil Kesinlikle Aile Olmak. Çok Teşekkkürler Herşey İçin...
Taner SELEK

Tavsiye Ederim.

imagaza E-ticaret alt yapısı olarak bir çok ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilecek düzeyde ve benim için en önemli olan kısmı ise "DESTEK" ve Bunuda Üst düzeyde sağlıyorlar Çalışmanızı tavsiye edebileceğim nadir firmalardan.
Erhan BULGAN

Bizi Sahtekarlardan Kurtardılar.

Daha öncesinde farklı bir e-ticaret yazılımı kullanıyordum fakat hiç memnun kalmadım . Ardından İmagaza ile tanıştım ve aramak istedim aradım bütün detayları ile paket özelliklerini bana sundular ve 1 günde teslim edileceğini söylediler . Ve ardından satın aldım . Çok memnunum iyiki imagaza ile çalışmaya başladım . Bu kadar çok özellik bu kadar uygun fiyata başka firmada imkansız bulamazsınız. Müşteri Desteği en üst düzeyde . Sorun çözümleme neredeyse anlık diyebilirim . Tema Bakımından cok zengin bir alt yapıya sahip aradığınız özelliklerdeki temayı bulabileceğiniz tek yer burası. Uzun süreli çalışmayı düşünüyorum. Cenk Bey işin ehli tek kelimeyle mükemmel işçilik.
Buğra USLU

Gerçekten Çok Teşekkürler.

Olabilecek en hızlı kurulum ve hayata geçirmeydi. İmağaza yetkilerinin en çok beğendiğim özelliği diğer yazılımcılar gibi yaparız hallederiz tarzında bir yaklaşımları yok. Yapabiliriz yada yapamayız seçenekleri mevcut. Sizde bu sayede boş işlerle uğraşmayıp sonuca çok daha hızlı ilerliyorsunuz. Fiyat/performans benim için harika.
Cahit AYGÜÇ

Berh Elektronik

Daha öncede o büyük firmaların astronomik rakamlı e-ticaret sistemlerini kullanmaktaydık. Hani bazı şeyler vardır ya reklamını yapmaya gerek olmaz özellikleri yani işlevi ile direk kendini satan işte bence imagaza böyle birşey. Yıllık ücretinin olmaması ve herşeyin düşünülmüş bir sistem olması bizleri ziyadesiyle memnun etmekte. Bu sebeple imagaza da emeği olan herkeze teşekkür ederiz.
Mehmet ÖZGÜR

5 Yıllık Memnuniyet

Imağaza ile yaklaşık 5 senedir birlikteyiz.Temaları muhteşem.Apple IOS gibi bağlandınmı bırakamıyorsun.Ufak tefek işleri kolay ara yüzü ve yapısı sayesinde zahmetsizce kendimiz de çözebiliyor düzenliyoruz. Destek aşamasında kendisinin hızına ve çözümlerine yetişmek mümkün değil 3 lisans ve modullerin tamamını satın aldık.Firma çalışanlarına da bu ilgi ve alaka için bu vesileyle teşekkür etmek istiyorum.Başarılarınızı devamını dilerim.
Ertan AK

İkinci Sitemizde de İmağaza'yı Tercih Ettik

2. sitemiz için kullanmak nasip oldu.Eski kullandığımız yazılıma göre baya kullanışlı ve özellikli kesinlikle.Destek konusu zaten tartışmaya kapalı olarak süper.
Hande AYCAN

Teşekkürler

Kendilerine beni evden çalışan işini yapmayan, telefonlarıma çıkmayan maillere cevap vermeyen insanlardan kurtarıp eticareti tekrar sevmemi sağladıkları için teşekkür ediyorum. Şuan sitemden satışlarımı yapabiliyor olmam ile gittigidiyor dükkanımı yönetebilmem benim adıma oldukça büyük bir adım oldu.

Bazen telefonlarınız yoğun olsada tekrar dönüp arama nezaketiniz içinde ekibinize teşekkürler.
Ergün ÇOLAKOĞLU

EVC Elektronik Market Bilişim Hiz.

4 yıldır istisnasız hemen hemen her yazılımı denedik, test ettik. Kiralık yazılımlara baktık keza onlar da başında iyi olmasına rağmen aktif eticaret'e geçtiğiniz anda habire trafik parası şu parası bu parası demeye başladılar. 2 yıl boyunca trafiğe ödediğimiz parayla sanıyorum 1 tane düşük seviye bir araba alırdık. Biraz uzun bir yorum ancak iMağaza ile tanışmamı tam olarak size yaşadığımız eticaret ilişkisini aksettirecektir.

Rakibimiz olan aynı sektörde başka bir sitenin altında Powered by iMağaza linkini gördüm. Geceyarısı olduğundan dikkatlice okudum inceledim, referanslarını gezdim toztum. Ertesi gün kendilerini aradım. Telefonda görüştüğüm Cenk Bey her sorumu dikkatlice yanıtladı. Kendisine pazarlık teklif ettim pek yanaşmadı. Biraz bozuldum ve teşekkür edip telefonu kapattım. Git gel 1 hafta kadar daha araştırdıktan sonra tekrar iMağaza'yı aradım.

Cenk Bey ile tekrar görüşüp yazılımı satınalmak istediğimi, yaşadığım sorunları ve merak ettiğim soruları dile getirdim. Yazılımı satmak için benim her soruma evet dememesi gözüma takılmadı değil. Konuşma sonrasında yine güvenemedim sizi arayacağım dedim.

Düşündüm taşındım ve tekrar aradım kendisini. Kendisi kısa ve öz olarak "Ergün Bey, bu kadar dallandırıp budaklandırmanın anlamı yok, ben size telefonda yapabileceklerim ve yapamayacaklarım konusunda yanıtlarımı verdim, evet dediğim konularda bir sorun çıkarsa paranızı aynı gün iade ederim ancak karşıma sonradan ek olarak bir istek çıkartırsanız bununda garantisini haliyle veremem çünkü ne istiyor olabileceğinizi şuan bilmiyorum." dedi. Peki dedim telefonu kapatım.

Hala emin olamamıştım. Firma yazılımına çok mu güeniyor? Yoksa satış pazarlama taktiği olarak mı kullanıyor? derken hazır müşteriyi ürkütmenin anlamsız olduğunu düşünerek 17 Nisan 2015 tarihinde siparişimi verdim. Ertesi gün kurulum yapıldı, sms bilgilendirmeleri geldi. Sistemi aldığımda önce yadırgadım, sonrasında videolar döküman ve destek hattı üzerinden ortalama 3 gün içerisinde herşeyi çözdüm. Hala'da iMağaza'yı severek kullanıyorum. Sözü paragraflarca uzatmak istemiyorum ve memnuniyetimi dile getirmek istedim. Açıkçası böyle bir sistemi bize sundukları için imagaza ekibine teşekkür ediyorum. Temalarından güncellemelerine kadar etinden sütünden faydalanmaya devam.
Mustafa ÇETİN

Hırdavatlar Burada

Merhaba aktif olarak satışlarımızın çoğunu açık pazar platformlarda yapıyoruz. Kendimize ait e-ticaret platformu oluşturmak istediğimizde iMağazayı bulduk ve anlaştk yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz memnunuz. Diğer firmalar ile kıyas edersek yazılım kendi sunucularımızda barındırabiliyoruz trafik ücreti vs. problemi yok ve size hertürlü yardımcı oluyorlar basmakalıp cevaplar yerine çözüm üretmek için çalışıyorlar. Yazılım her zaman güncel ve kaliteli. E-ticaret hayatında herkese başarılar dilerim.
Nihal KARACA

Memnunuz

Başarılı bir yazılım yeni ve orta derecede işletmeler için fiyat ve kalite olarak tek diyebilirim.
Kadir EYMEZ

Evmar Ev Dekorasyon

İmagaza Plus Paket satın alınmış kendilerinden şuana kadar çok memnun kalınmıştır. Front-End tarafında birçok şeyi değiştrebildim yapamadıklarımdan da yardım istedim ve hellettiler sağolsunlar özellikle Cenk bey işinin ehli ve herşeye geri dönüş yapan bir uzman. Açtığım her ticket a çözüm buldular sağolsunlar.Uzun yıllar birlikte çalışacağız gibi gözüküyor.
Metin ERBİLGİN

Çok İndirdik İnternet Hiz.

2 yıldır iMağaza kullanıyoruz ve hakkında olumsuz sadece 1 yorum gördük ki kullanıcısı olarak firmaya adeta haksızlık yapılmış.

Üç yıldır eticaret yapıyoruz kıymetini bilenler için imagaza bulunmaz fırsattır; xml entegrasyonları, affiliate modülleri, google conversion modülü gibi inanılmaz işe yarar modüller çok dediğiniz 900 liralık pakette dahi var. Ki o modüller 900 lira ediyor zaten.

Her şeyden önemlisi özel tasarımları harika ki bu verimi çok yükseltiyor. Kiralama modeli eticaret yazılımlarından sonra, imağaza kesinlikle kendini öne çıkartmaktadır.
Savaş AYDOĞAN

Eticaret'e Yeni Bir Anlayış Getirmişler

Yaklaşık 1 yıldır tüm sitelerimde imagaza e-ticaret scriptlerini kullanmaktayım. Eğer bir e-ticaret sitesi açmayı planlıyorsanız kesinlikle imagaza ile başlamanızı TAVSİYE EDERİM. Diğer kiralama modeliyle insanlara sunulan sürekli biryerleri kısıtlanmış her yıl hatrı sayılır paralar talep eden bu yetmezmiş gibi birde bandwidth adı altında yıl sonu kol gibi fatura gönderen e-ticaret sağlayıcılarından uzak durun. Kendimin ve arkadaşlarıma yaptığım tavsiyelerle alınmış bazı e-ticaret sitelerinin listesini aşağıda paylaşıyorum hepsinde imagaza kullanmaktayız.
Mesut YAŞAR

Gold Spor Malzemelesi

Sipariş verildi kurulum yapılıp kısa bir sürede teslim edildi ilgili bir firma. Çok araştırdım eticaret scriptlerini ve bunda karar kıldım gerçekten parasının hakkını veren bir script.
Selçuk GÖZEYATI

Okul Öncesi Ürünleri

E-ticaret sitemiz için bir adet lisans alınmıştır. Mükemmel derecede yardımcı olan her isteğimizi bizi kırmayarak kabul eden ve fiyat olarakta çok iyi bir indirim yapan iMagaza yetkililerine teşekkür ederim gerçekten çok ilgili ve profesyoneller.
Bülent İNCE

İnce Fırsat Pazarlama Tic.

Aslında bunları yazmak istemiyorum çünkü gerçek anlamda rakiplerimiz çoğalacak ama doğruyuda yalan yazmak olmaz. İsterdimki sadece bana özel olsun bu e-ticaret yazılımı. 3 yıl önce fırsat sitesi açmaya karar verdim.sanal pos ürün tedariği falan hepsi kolay işler benim için ve müşterilerin gözüyle en önemli olan şey tasarım.Tasarımınız iyise müşteri güzel rahat gezebildiği göze hoş gelen sitelerden rahatlıkla güvenerek alışveriş yapabilirler.

1 ay boyunca belkide tüm eticaret yazılımlarını araştırdım tam vazgeçerken burada iMağaza yazılımını farkettim ve iletişime geçtim kendileriyle, telefonla konuşmalarından da belliydi iyi bir firma oldukları, hiç çekinmeden ödemeyi yaptım. 1 hafta gibi bir sürede tasarım dahil hazırlayıp teslim ettiler.

Ve satış sonrası desteğide halen devam ediyor. Kendi sunucumda barındırıyorum pazar akşamı sunucuyu taşıdık lisans onayından dolayı beyaz sayfa sorunu oldu mail ile destek istedim aradan 20 dakika geçmediki baktım site açılmış. İnce eleyen sık dokuyan çok tezcanlı biri olarak ben memnun kalıyorsam herkes memnun olur pişman olmaz diye düşünüyorum. Bu çizgide devam ettikleri sürece başarılar hep imağaza ile olacaktır.
Sonax Türkiye Genel Merkez

Eksiksiz ve Kusursuz Hizmetlerinden Dolayı Teşekkürler.

Sonax Oto Yıkama Türkiye Genel Merkezi (Auton) olarak iMağaza'nın bize sunmuş olduğu çözüm, hizmet ve binlerce bayimizin alışverişleri, puanlama ve b2b altyapısı için ürettiği çözümlerden ötürü Cenk Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Aktif olarak kullandığımız sitemiz bir çok yazılım firmasının yanaşmaya dahi çekindiği konularda her ihtiyacımızı karşılaşmıştır. Tereddüt dahi etmeden iMağaza satın alabilirsiniz.
Mehmet ERBİL

Evcil hayvan gıdası satışı için çok uygun

Cenk Beyin ve ekibinin yakın ilgisine teşekkür ederim, en kısa zamanda üst versiyona geçiş yapacağım.
Alper ŞAHİN

5. sitemizi açtık sağolun

Şuan için yazılımını 4-5 sitemde kullanıyorum buda kalitesini anlatmaya yeter sanırım başarılarının devamını dilerim.
Bülent BEKLER

Genel olarak güzel

Yazılım kullanımı kolay destek iyi, ara sıra sorunlar çıksada kısa sürede sorunlar çözülüyor.
Cengiz EKİN

2 yıl oldu sorun yaşamıyoruz

imağaza sistemini bir arkadaşım vasıtası ile öğrendim. Hemen demo hesabı açtırdım ve denedim. Oldukça başarılı ve isteklerime cevap veren bir uygulama. Özverili çalışan ve isteklerinizi gerçekleştirmeye hevesli bir ekip var. Ellerine sağlık. Başarılar diliyorum.
Alper EKŞİOĞLU

Kurulum yapıldı teşekkürler

1 yili askin suredir kesintisiz hizmet kaliteli hizmet zaten cevremdeki herkese oneriyorum.
Mustafa KANAT

3 site aldık kormayın biz memnunuz mutalaka öneriyoruz

E-ticarette diğer firmalara yıllık yüklü ücretler ödemektense İmağaza sayesinde ister standart paketler isterse özel paketlerden seçip profesyonel olarak E-ticarete kolayca adım atabilir ve anında internet üzerinden online satışa başlayabilirsiniz. Bayilik sistemi, xml özellikleri, varyant özellikleri ve daha birçok özellik sayesinde hiçbir modüle yada özelliğe ayrıca ücret ödemeden imağaza yazılımları ile rahatça işe başlayabilirsiniz.
Ercüment DEMİR

Saat konusunda harika özellikler sundular TEŞEKKÜRLER

Uygun fiyat, profesyonel hizmet.
Bilal KURTULMUŞ

Müşteri dostu bir firma

Gayet yardımsever ellerinden geleni yapan bir ekip.
Cihan BAŞOL

Teşekkürler

2 yıldır memnun bir şekilde kullanıyoruz tüm İmağaza ekibinen teşekkür ederiz.
TR1 Televizyon Yayıncılık A.Ş.

Başarılı bir ekip.

Yazılımı tercih etmemizdeki en büyük neden kaliteli hizmet, sorumluluk bilinci ve kullanım kolaylığı tabi bunun yanında günümüzün şartlarında ekonomik anlamda da uygun olmasıdır. iMağazayı kullanmayan kişi ve firmaların kullanmalarını tavsiye ederiz.
Kerem UZUN

Şaşırtıcı bir deneyim oldu

Başarılı bir yazılım, teşekkürler.
Ceyhun MEYDANCI

Greatt

Profesyonel ve kurumsallığı ön planda tutarak hizmet kalitesini beğendiğim bir eticaret firması olarak başarılarınızın devamını diler, sürekli birlikte çalışmamızı temenni ederim.
Vahittin ESEN

Her işlemimiz halloldu

imağaza firmasıyla tanışmadan önce başka bir markanın yazılımını kullanıyordum. Çok sıkıntılar yaşadık gerek destek konusunda gerekse maddi konularda ancak imağaza'dan sonra bu problemleri aştık ve her konuda kaliteli hizmet ve yazılım kullanmaktayız. Kullanmamış olanlara tavsiye ederiz. :)
Ceyhun YILMAZ

Sorunsuz hizmet ve kaliteli destek

Başarılarınızın devamını dilerim...
Murat ÖRNEK

6. sitemizi açtık teşekkürler

iMagaza ve Cenk bey ile tanışmadan önce birçok platform ve altyapı denedik fakat iMagaza'nın sunmuş olduğu platform kadar kolay anlaşılır ve düzenli bir platform bulamamıştık. iMağaza sayesinde bu zor durumdan da kurtulmuş olduk ve müşteri portföyümüz böylelikle yukarıya doğru çıkartmış olduk. Teşekkürler iMağaza.
Koray ERTEĞİ

Teşekkürler gayet başarılı

Merhabalar Şunu Söyleyebilirimki hem Yazılımsal hemde benim ve sanırım Tüm Kullanıcıların Aaradığı sürekli teknik destek ve güler yüzlü Müşteri temsilcisi eğer sizde bunlardan farklı bir arayış içerisinde değilseniz sonuna kadar tavsiye edebilirim tüm imağaza çalışanlarına tekrar tekrar teşekkürler.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.