Bizi Daha İyi Tanıyın

8 Yıldır E-Ticaret Altyapısı Sektöründe Özgür Lisanslama Konusunda Lider Firma Olduk.

Kurumsal Yapımız

2010 yılından bu tarafa sürekli kendini yenileyen, dinamik ve son teknoloji ile birleştirilmiş bir iMağaza E-Ticaret alt yapısı ile sizler de işletmenizi sanal mağazalara taşıyabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. İmagaza sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda sizin için çalışan bir iş ortağıdır, ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. 

Yaklaşık 9 yıldır e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak giren iMağaza, 9 yıldır geçen süre içerisinde kendini sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır. Geliştirdiğimiz hiçbir altyapıda olmayan iMağaza'ya özel bazı servislerle bir çok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Teknik ve yönetim kadromuzdaki herkes A'dan Z'ye kendi konularında tamamen profesyonel olan ve meslek grubu dışında başka hiçbir işlemle ilgilenmeyen, konusunda üst seviye uzman personelimizle 1000'den fazla müşterimize sorunsuz bir sistem olmamız sayesinde kusursuz hizmet verebilmekteyiz. Ekibimiz artan müşteri portföyümüz ve talepler doğrultusunda yılda %70 civarında ivmeyle genişletme stratejisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

iMağaza E-Ticaret olarak amacımız kiralama yöntemleri ile sizlere sunulan "Her yıl yenileme ücreti adı altında alınan" sistemlere karşı yazılımı satın alarak bilgi ve çalışma özgürlüğünüzü bir üst seviyeye taşımaktır. Her geçen gün geliştirilen altyapımız ile müşterilerimizin memnuniyet seviyesini daha da ileriye taşıyarak kusursuz özelliklere sahip "Özgür Altyapı" ile e-ticaret satış başarılarınızı arttırmak amaçlarımız arasında yer almaktadır.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.