• Bilgi Sayfaları

  • Müşteri Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular
Ömür Boyu Lisans Nedir? Neleri Kapsar?

Ömür Boyu Lisans tanımı iMağaza paketlerini aldığınızda kullanım hakkına sınırsız süreyle sahip olduğunuzu belirtir. Ömür Boyu Lisans hakkınızı eksiksiz kullanabilmeniz için size gönderilen lisans dosyalarını asla kaybetmemeniz gerekmektedir.

SSL Sertifikası Ücrete Dahil mi?

iMağaza'nın hangi paketini almış olursanız olun, hosting / barındırma hizmetini bizden alıyorsanız kendi sunucularımızda olmak suretiyle 128 Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak sisteminize kurulmaktadır.

Hosting Ücreti Pakete Dahil mi?

Evet. İlk alımda hangi paketi alırsanız alın hosting ücretleri pakete dahildir. İlk yıl hiçbir şekilde hosting ücreti ödemezsiniz. Ancak kendiniz farklı bir altyapı üzerinden hosting hizmeti almak isterseniz ilgili hizmeti aldığınız firmaya hosting bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Destek Hizmeti Ücrete Dahil mi?

Evet ilk yıl ücretsiz destek hakkına sahip olmaktasınız. 1 yıl boyunca yazılımın teknik sorunlarını kapsayan, eğitim materyalleri de dahil olmak destek hizmetini eksiksiz alırsınız.

2. Yıla Girdiğimde Destek İçin Ücret Öder miyim?

Zorunlu değildir. Bu hizmeti almadığınız taktirde yazılımınızı hosting / domain hizmetini ister bizden, ister başka firmadan alın kullanmaya devam edersiniz.

Destek hizmeti almadığınızda yazılımınız güncellemiş olduğunuz en son haliyle çalışmaya devam edecektir.

Mobil Mağaza Var mı?

Evet. Tüm paketlerimizde mobil uyumlu mağazamız standarttır. Mobil uyumlu mağazamız IOS , Android ve Windows işletim sistemine ait tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışır.

Pazaryeri Entegrasyonları Nedir?

Sitenize eklemiş olduğunuz ürünleri N11 ve GittiGidiyor dükkanınıza senkronize edersiniz. Senkronize olan ürünlerin siparişleri ve stok miktarları sitenizle eşitlenir. Ayrıca dilerseniz kargo ve faturayı da siteniz üzerinden yazdırabilirsiniz.

Tek noktadan iki pazaryerinizi de kolaylıkla yönetirsiniz.

10 Farklı Tema Standart Nedir?

iMağaza'nın içerisinde Temalar sayfasında bulunan tüm temaları Kobi ve Premium paket ile birlikte ücretsiz olarak satın almış olursunuz.

Ücretsiz Güncellemeler Nedir?

iMağaza'yı satın aldığınız 1 yıl boyunca çıkacak tüm sürümler tarafımızca sitenize ücretsiz olarak uygulanır. Güncellemeler için Destek Paketi'niz aktif olduğu sürece ücret ödemezsiniz.

Kiralama Bedeli ve Lisans Arasında Ne Fark Var?

Kiralama bedeli sizden her yıl minimum 1000 TL civarlarında kira bedeli olarak talep edilir. Ödemeyi yaptığınız sürece yayınınız devam eder.

Ömür Boyu Lisans ile yazılımın dosyaları size iletilir. Dosyaları istediğiniz hosting hesabına taşıyarak sınırsız süreyle kullanma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca ilk yıl Hosting Ücreti ve SSL Güvenlik Sertifikası paketlerimizde ücretsizdir.

Tam Hizmet Uzatma Nedir?

2. yıl’a girdiğinizde eğer hosting + ssl sertifikası + destek ve güncelleme paketi talep ederseniz tam hizmet için ücret ödersiniz. Kısacası paketi satın aldığınız tarihteki hizmeti aynı kalitede alırsınız.

Hosting İçin
SSL Sertifikası İçin
Destek  Hizmeti  İçin

Toplam: 100  USD Kdv  dahil  ödeme  yaparsınız.  Tüm  hizmetleriniz  1 yıl  daha uzatılır.

Sadece Destek Uzatma Nedir?

Paketi alıp 2. yıla girdiğinizde zorunlu olarak barındırma hizmetini yılda bir kez yenilemeniz gerekmektedir. Bu durumda Barındırma yani Hosting hizmetini dilerseniz bizden, dilerseniz farklı bir firmadan alma özgürlüğüne sahipsiniz. Eğer farklı bir firma ile hizmete devam etmek isterseniz ancak iMağaza'dan 1 yıl daha kurumsal destek talep ederseniz bu paketi seçebilirsiniz.

1 Yıllık Destek ve Güncelleme için:

Toplam: 70 USD Kdv dahil ödeme yapılır.

Ücretsiz Uzatma Nedir?

Paketi alıp 2. yıla girdiğinizde yazılımı bize tek kuruş ödeme yapmadan kullanmak isteme özgürlüğüne sahipsiniz.

Bu durumda tarafımızdan 1 Yıllık Destek ve Güncelleme paketi talep etmez, ayrıca dilediğiniz firmadan Hosting Hesabı açıp yazılımı ilgili yere taşırsınız. iMağaza'ya bu durumda tek kuruş ödeme yapmak zorunda değilsiniz. 

Yukarıdaki durumda yazılımınız güncellediğiniz son sürüm ile sorunsuzca çalışmaya devam edecektir ancak iMağaza'dan kurumsal destek tarafınıza sunulmayacaktır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.