Satın Al Ücretsiz Deneyin

Plus E-Ticaret Paketi

A’dan Z’ye anahtar teslim E-Ticaret Paketi,

Mobirise

Kobi E-Ticaret Paketi İle Maximum Performans!

A’dan Z’ye anahtar teslim E-Ticaret paketimizdir. İçerisinde 2 adet hazır xml entegrasyonu, N11 live api entegrasyonu, hosting ve ssl sertifikası da dahil olmak üzere size aynı gün kurulup teslim edilir. E-Ticaret paketleri arasında piyasada bulabileceğiniz en iyi fiyat performans eticaret altyapısını size sunar.

Bir Kez Ödenir: 2250 TL + KDV

KDV Dahil 2655 TL

Fiyatlar %18 KDV hariç, anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit olarak hesaplanmıştır.

iMağaza ile Nelere Sahip Olacaksınız?

Ömür Boyu Lisanslı Alınır

Yazılım sizin olur, sizde kalır. Yazılımı çalıştırmak için sadece hostinginizin olması size yeter.

İlk Alımda Hosting Dahil

İlk alımda hosting dahil ödeme yaparsınız. Anahtar teslim paket çalışır şekilde size teslim edilir..

İlk Alımda SSL Dahildir

İlk alımda hosting içerisinde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası çalışır ücretsiz şekilde teslim edilir.

10 Farklı Tema Standart

Kobi ve Premium paketlerimizde sitemizde görmüş olduğunuz tüm temalar standart gelir.

Mobil Mağaza Standart

Mobil Mağaza avantajı ile tüm trafiğiniz mobil cihazlarda en üst düzeyde sunulur.

1 Yıl Tam Kurumsal Destek

İlk yıl teknik destek hizmete dahildir. Yazılımınızla ilgili talepleriniz sorun olmaktan çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret paketlerimiz ile ilgili bize sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz. 

Ömür Boyu Lisans tanımı iMağaza paketlerini aldığınızda kullanım hakkına sınırsız süreyle sahip olduğunuzu belirtir. Ömür Boyu Lisans hakkınızı eksiksiz kullanabilmeniz için size gönderilen lisans dosyalarını asla kaybetmemeniz gerekmektedir.

iMağaza'nın hangi paketini almış olursanız olun, hosting / barındırma hizmetini bizden alıyorsanız kendi sunucularımızda olmak suretiyle 128 Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak sisteminize kurulmaktadır.

Evet. İlk alımda hangi paketi alırsanız alın hosting ücretleri pakete dahildir. İlk yıl hiçbir şekilde hosting ücreti ödemezsiniz. Ancak kendiniz farklı bir altyapı üzerinden hosting hizmeti almak isterseniz ilgili hizmeti aldığınız firmaya hosting bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Evet ilk yıl ücretsiz destek hakkına sahip olmaktasınız. 1 yıl boyunca yazılımın teknik sorunlarını kapsayan, eğitim materyalleri de dahil olmak destek hizmetini eksiksiz alırsınız.

Zorunlu değildir. Bu hizmeti almadığınız taktirde yazılımınızı hosting / domain hizmetini ister bizden, ister başka firmadan alın kullanmaya devam edersiniz. Destek hizmeti almadığınızda yazılımınız güncellemiş olduğunuz en son haliyle çalışmaya devam edecektir.

Evet. Tüm paketlerimizde mobil uyumlu mağazamız standarttır. Mobil uyumlu mağazamız IOS , Android ve Windows işletim sistemine ait tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışır.

Sitenize eklemiş olduğunuz ürünleri N11 ve GittiGidiyor dükkanınıza senkronize edersiniz. Senkronize olan ürünlerin siparişleri ve stok miktarları sitenizle eşitlenir. Ayrıca dilerseniz kargo ve faturayı da siteniz üzerinden yazdırabilirsiniz. Tek noktadan iki pazaryerinizi de kolaylıkla yönetirsiniz.

iMağaza'nın içerisinde Temalar sayfasında bulunan tüm temaları Kobi ve Premium paket ile birlikte ücretsiz olarak satın almış olursunuz.

iMağaza'yı satın aldığınız 1 yıl boyunca çıkacak tüm sürümler tarafımızca sitenize ücretsiz olarak uygulanır. Güncellemeler için Destek Paketi'niz aktif olduğu sürece ücret ödemezsiniz.

Kiralama bedeli sizden her yıl minimum 1000 TL civarlarında kira bedeli olarak talep edilir. Ödemeyi yaptığınız sürece yayınınız devam eder.Ömür Boyu Lisans ile yazılımın dosyaları size iletilir. Dosyaları istediğiniz hosting hesabına taşıyarak sınırsız süreyle kullanma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca ilk yıl Hosting Ücreti ve SSL Güvenlik Sertifikası paketlerimizde ücretsizdir.

2. yıl’a girdiğinizde eğer hosting + ssl sertifikası + destek ve güncelleme paketi talep ederseniz tam hizmet için ücret ödersiniz. Kısacası paketi satın aldığınız tarihteki hizmeti aynı kalitede alırsınız.Hosting İçinSSL Sertifikası İçinDestek  Hizmeti  İçinToplam: 100  USD Kdv  dahil  ödeme  yaparsınız.  Tüm  hizmetleriniz  1 yıl  daha uzatılır.

Paketi alıp 2. yıla girdiğinizde zorunlu olarak barındırma hizmetini yılda bir kez yenilemeniz gerekmektedir. Bu durumda Barındırma yani Hosting hizmetini dilerseniz bizden, dilerseniz farklı bir firmadan alma özgürlüğüne sahipsiniz. Eğer farklı bir firma ile hizmete devam etmek isterseniz ancak iMağaza'dan 1 yıl daha kurumsal destek talep ederseniz bu paketi seçebilirsiniz.1 Yıllık Destek ve Güncelleme için:Toplam: 70 USD Kdv dahil ödeme yapılır.

Paketi alıp 2. yıla girdiğinizde yazılımı bize tek kuruş ödeme yapmadan kullanmak isteme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu durumda tarafımızdan 1 Yıllık Destek ve Güncelleme paketi talep etmez, ayrıca dilediğiniz firmadan Hosting Hesabı açıp yazılımı ilgili yere taşırsınız. iMağaza'ya bu durumda tek kuruş ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Yukarıdaki durumda yazılımınız güncellediğiniz son sürüm ile sorunsuzca çalışmaya devam edecektir ancak iMağaza'dan kurumsal destek tarafınıza sunulmayacaktır.

Ücretsiz Test Edin

Tüm özellikleri anında ücretsiz test edin. iMağaza altyapısının esnek ve gelişmiş özelliklerini siz de deneyimleyin.

Sipariş ve teknik tüm konularda bizden ücretsiz bilgi ve danışmanlık almak için aşağıdaki numaramızı arayınız.

E-Ticaret Paketlerimiz

Size uygun bir e-ticaret paketimiz mutlaka vardır. Aşağıdan özellikleri inceleyin

Plus Paket

E-Ticaret`e başlamak için en ekonomik altyapımız.

2250 TL

Ömür Boyu Lisanslı

Temel Paket Özellikleri

ve daha fazlası.

Kobi Paket

Eksiksiz özellikleriyle fiyat performans eticaret alyapımız.

3100 TL

Ömür Boyu Lisanslı

Temel Paket Özellikleri

1 Adet XML Entegrasyonu

N11 Live Entegrasyonu

ve daha fazlası.

Premium Paket

Özel tasarım ve özel isteklere göre hazırlanan altyapımız.

7000 TL

Ömür Boyu Lisanslı

Temel Paket Özellikleri

3 Adet XML Entegrasyonu

N11 Live Entegrasyonu

Özel Site Tasarımı

ve daha fazlası.

Concept Paket

A`dan Z`ye tam hizmet için hazırlanmış kusursuz paketimiz.

Sorunuz

Ömür Boyu Lisanslı

Temel Paket Özellikleri

10 Adet XML Entegrasyonu

N11 Live Entegrasyonu

Özel Site Tasarımı

A`dan Z`ye Tüm İhtiyaçlar

ve daha fazlası.

iMağazayı Tercih Ettiler

Sektörün Öncüleri yıllardır iMağaza E-Ticaret Paketi altyapısı ile online alışveriş deneyimlerini sürdürüyor. Siz de başlamak için kendinizi ertelemeyin.

Sosyal Medya'da Takip Edin

iMağaza

  • İçerenköy Mahallesi Huzur Hoca Sokak No:53 D:2 MK Office Center Ataşehir /  İSTANBUL

Hizmet ve Satış Telefonu

0850 333 63 13