Mobile Pro Mağaza

E-Ticaret için Mobil Mağaza Çözümleri, Tüm Cihazlara Uygun Altyapı

Şık Anasayfasıyla Diğer Mobile Mağazaların Önünde

Sadece bir tema değil, tüm akıllı telefonlarla mağazanızı kolaylıkla sunabileceğiniz, ürünlerinize ait tüm özellikleri aynı anda kullanacağınız bir altyapıdır.

Ücretsiz Test Edin
Basit ve İşlevsel Menü Yapısı

Mobil mağazaların en büyük problemi fazla kategorili mağazaları ufak ekranlarda müşterilere sunabilmektir. iMağaza Mobil Pro mağaza sistemi ile yüzlerce hatta binlerce kategoriyi müşterileriniz basitçe, zorlanmadan gezebilirler.

Ücretsiz Test Edin
Mükemmel Kategori Dizilimi

iMağaza'nın avantajlarından birisi, masaüstündeki rahatlığı mobil kullanıcılarına da sunmaktır. Kategori içerisinde kaç ürün olursa olsun, müşterileriniz zorlanmadan ürünleri birbirinden ayrıştırarak mağazanızı rahatlıkla gezebilir.

Ücretsiz Test Edin
Simgesel Anasayfa Kategorileri

Mobil cihazlarda görselliği öne çıkartmak zor olsa bile iMağaza bu sorunu çok önceden aşmıştır. Hem kullanılabilirlik, hem de görsellik açısından zengin anasayfa öğeleri ile müşterilerinize rahat bir alışveriş imkanı sunar.

Ücretsiz Test Edin
Maximum Ürün Görseli

Mobil mağazalarda ürünleri öne çıkartmak başlı başına bir yetenek ister. iMağaza sade ancak cam gibi görsellerle mobil cihazlarda rakiplerinden her zaman 1 adım öndedir.

Ücretsiz Test Edin
Ürüne Ait Tüm Özellikleri Kullanırsınız.

Bir ürün içerisinde kullanabileceğiniz tüm özelliklerin tamamını mobil mağazanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Test Edin
Ödeme Seçimlerini Kolayca Yapın

Siparişlerin her aşamasında mobil mağazada müşterileriniz eksiksiz ve kayıpsız alışveriş tamamlayabilirler. Sürpriz fiyatlar ya da gizli alanlar bulunmaz. Müşterileriniz net olarak ne alacaklarını görürler.

Ücretsiz Test Edin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Aşağıdaki formu doldurun, sanal mağazanızın tüm özelliklerini 15 gün boyunca ücretsiz test edin.Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.