iMağaza E-Ticaret Sistemleri ve Diğerleri

Tarafından gönderildi: imagaza Kategori: E-Ticaret Etiketler: , , , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 13 Ekim 2017

iMağaza E-Ticaret Sistemleri ve Diğerleri


iMağaza E-Ticaret Sistemleri 7 yıldan fazla bir süre önce sektör içerisinde ki yerini almış bulunmaktadır. iMağaza E Ticaret Sistemleri kurulduğu günden bu güne kadar onlarca farklı sektörden binlerce farklı firmaya e ticaret at yapı hizmeti vermiş ve vermeye de devam etmektedir.

iMağaza eticaret alt yapısı içerisinde 300’den fazla modüle, onlarca dış entegrasyonlarına ve yüzlerce xml hizmeti veren firmalara entegre olarak çalışmaktadır.  iMağaza sektörde yer alan bir çok firmaya nazaran keskin ve belirleyici özelliklere sahiptir. En önemlisi ise asla iMağaza E Ticaret Sistemleri alt yapısına yıllık kiralama bedeli ödemezsiniz! E-ticaret yazılımına tamamen  sahip olursunuz. Ücretsiz firmanıza özel bire bir eğitim imkanı, adwords ve sosyal medya desteği gibi bir çok e ticaretin yan kollarında hizmet alabilir ve iş geliştirme taktikleri ile markanıza gelir modeli belirleyebilirsiniz. 

Sadece bunlar ile sınırlı mı ? Tabi ki hayır !
Peki, Neden iMağaza E-Ticaret Sistemleri ?  İşte bu soru ve daha fazlası için aşağıda yer alan röportaja bir göz atalım 🙂