GittiGidiyor Entegrasyonu

iMağaza Eticaret ile GittiGidiyor’da Dükkanı olan tüm müşterilerimiz ürün, sipariş ve stoklarını entegre ederek tek panelden mağazalarını yönetme ayrıcalığına sahip olur.

GittiGidiyor Entegrasyonu

Sanal Mağazanız ve GittiGidiyor Dükkanınızı Tek Panelden Yönetin, Siparişleri Birleştirin, Faturanızı iMağaza Üzerinden basın. Entegrasyon altyapımızın sunduğu kolaylık sayesinde her gün bir siteden diğerini kontrol etme problemlerinden sıyrılın.

Nasıl Çalışıyor?

iMağaza’dan aldığınız e-ticaret paketinize ister kendi ürünlerinizi, isterseniz anlaşmalı olduğunuz tedarikçilerden (XML Entegrasyonu) ile ürünlerinizi yükleyin. Yüklediğiniz ürünleri artık GittiGidiyor Entegrasyonu ile GittiGidiyor dükkanınıza entegre etmeye başlayın.

GittiGidiyor’da Dükkan Açın

İsterseniz sıfırdan, isterseniz varolan dükkanınız için entegrasyon şifrenizi GittiGidiyor’dan ücretsiz hemen alın. Aldığınız şifreleri iMağaza E-Ticaret panelinize girin ve eşleştirmek için ihtiyacınız olan herşey hazır.

Kategorilerinizi Eşleştirin

Sanal mağazanızda hangi kategorileri GittiGidiyor dükkanınıza göndermek istiyorsanız iMağaza kategori menüsünden GittiGidiyor’da ilgili kategori adını seçin. Tüm bu adımların tamamını kolayca Easy2GO admin panelinizden sağlayın.

Ürünlerinizi Gönderin

GittiGidiyor dükkanınıza göndermek istediğiniz kategorileri iMağaza içerisinden otomatik dükkanınıza anında gönderin. Ürünlerin tüm varyantları ve opsiyonları ile birlikte GittiGidiyor Dükkanınız içerisine aktarımı sağlayın.

Stok ve Siparişler Eşleşsin.

İster GittiGidiyor dükkanınızdan, ister iMağaza E-Ticaret paketinizden bir ürün satıldığında o ürüne ait sipariş ve stoklar siz hiçbirşey yapmadan otomatik eşleşir. Böylelikle sayfa sayfa sipariş kontrol etme zahmetinden kurtulursunuz.