Yeni Metin Editörü ve Görsel Düzenleme Araçları Eklendi

Yeni Metin Editörü ve Görsel Düzenleme Araçları Eklendi
01-01-1970 tarihinde eklendi.
iMağaza Eticaret paketlerinde artık ürün, kategori vb. tüm alanlara eklediğiniz yazılarınızı düzenlediğiniz metin alanı Adobe'nin geliştirmiş olduğu Tinymce ve Adobe Creative Cloud Connected altyapısıyla birleştirildi. Gelin yeni editörle neler yapabileceğinizin detaylarına.

Neler Değişti? Özeltleyelim.

Öncelikle tüm text alanınız güncellendi. Google Font aracılığı ile metinlerinize özel Türkçe fontlar aracılığıyla kişiselleştirilmiş ürün açıklamaları ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca metin alanına artık dışarıdan görsel çekmek yerine direkt kendi sunucunuza dosya upload ederek görselleştirme işlemlerinizi kalıcı hale getirebiliyorsunuz.

Creative Cloud Connected Düzenleyici Nedir?

Mesela sitenize bir görsel eklediniz, bu görsel üzerinde kırpma, efekt verme, yazı yazma, çerçeve ekleme, renklendirme, logo basmak vb. Photoshop üzerinde yapabileceğiniz orta düzey tüm işlemleri iMağaza üzerinden başka bir programa ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilmektesiniz.

Yeni Editör Ekranımızın Ana Görüntüsü

Daha sade ve kirli kodları sitenizden uzak tutmaktadır. Böylelikle kopyala yapıştır işlemlerinizde daha kolay ve temiz olarak yapılır.

 

Tek Tıkla Görsel Yükleme

Açıklamalarınız için hazırladığınız görselleri sunucunuza yükleyerek dışarıdan bağlantı almanızı engeller ve seo açısından da sizi önlere taşır. Ayrıca görsel yüklemek oldukça kolaylaştırılmıştır.

 

Gelişmiş Dosya Yöneticisi

Sisteminize yüklediğiniz görsel dosyalarınıza ait hemen hemen her işlemi buradan ek bir programa ihtiyaç duymadan yapabiliyorsunuz. Arama, listeleme, düzenleme vb. işlemlerin tamamı modern ve kullanışlı bir arayüze kavuşmuştur.

 

Görsel Düzenleme Aracı Adobe Creative Connected App

Ürün görselleriniz, banner ve sliderlarınız  için düzenleme yapmak istediğiniz hiçbir ekstra programa ihtiyaç duymazsınız. Adobe Creative Connect kütüphanesi sayesinde görsel dosyanız üzerinde onlarca effect, çerçeve, HDR efekti, yazı, renklerle oynama, kesme kırpma, boyama, parlatma, rötüş ve bir çok ek müdahalede bulunarak komplex bir yapıda düzenleme sağlamanız sağlanmıştır

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.