Neden iMağaza'yı Tercih Etmelisiniz?

Neden iMağaza'yı Tercih Etmelisiniz?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Türkiye perakende ve toptancı pazarına göre hazırlanan, %100 yerli sermaye ile geliştirilen ve müşterilerimizden her yıl yenileme, lisans ya da kiralama bedeli alınmayan Eticaret paketleri iMağaza’yı daha iyi tanıyın.

iMağaza Nedir? Size biraz bahsedelim.
iMağaza ister şahıs, ister şirket olsun herkesin 1 günde kolayca satın alıp kullanabileceği Eticaret sistemidir. Paketleri sadece 1 kez satın aldığınızda ileriki dönemlerde karşınızda kiralama, yenileme gibi tekrar tekrar ücretler çıkmaz.

iMağaza kimlere hitap eder?
Şahıs veya şirket olun, ürünleriniz olsun ya da olmasın internet üzerinden satış yapmak isteyen herkes iMağaza’yı hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan bile kullanabilir. Profesyonel destek ekbiyle siz müşterilerinin tüm soru ve ihtiyaçlarını tek satır kod veya teknik bilgiye sahip olmaksızın çözüme ulaştırmaktadır.

iMağaza’nın tasarımlarından bahsedelim.
iMağaza size 10 farklı tasarım ve 1 profesyonel mobil mağaza ile sunulur. Hangi pakete sahip olursanız olun tüm temalarımız paketle birlikte tarafınıza teslim edilir. Tek bir butona tıklayarak tasarımlar arasında hiçbir veri ve ürün kaybı olmadan geçiş sağlayabilirsiniz.

iMağaza neden tercih edilebilir bundan bahsedelim.
Düşünün, kiralama yazılımlarında bir sanal mağaza açtınız, tüm bilgiler kapalı kutu gibidir ve kısıtlı olarak yedek alma imkanı sunar. Ayrıca örneğin 3000 TL’ye almış olduğunuz bir kiralık Eticaret paketinde, 2. Sene sizden tekrar en az 1500 ile 2000 TL civarında kiralama ücreti talep edilir. Kiralım yazılımları kullandığınız süre boyunca bu rakamları sürekli ödemek zorunda kalırsınız. iMağaza’nın en büyük farkı bu noktada ortaya çıkar. iMağaza’yı bir kez aldığınızda, sonraki yıllarda tekrar tekrar sizden kiralama bedeli istemez. iMağaza paketlerinde 2. Yıla girdiğinizde bile kiralama modeli olan sistemlere göre kendini amorti eder.

 

iMağaza’ya nasıl test edebilirsiniz?
Öncelikle sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Ücretsiz Dene” butonuna tıklayarak, ücretsiz kullanabileceğiniz sanal mağaza bilgilerini göndereceğimiz adınız, eposta adresiniz gibi 3 farklı bilgiyi sisteme göndermelisiniz. 10 saniye içerisinde sanal mağaza bilgileriniz email adresinize kullanıma hazır olarak sunulacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda sistemi almadan önce test edebilmektesiniz.

Demo mağazayı kullandıktan sonra sitemizden kendinize uygun olan paketleri dilerseniz kendiniz seçebilir, dilerseniz sayfamızın sağ alt köşesindeki canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcimizle anlık görüşerek doğru seçimi yapabilirsiniz. Türkiye’de 9 yıldır sektörde gelişimlerin öncüsü olan paketlerimizden memnun kalacağınızı umar, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: eticaret e-ticaret

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.