Hakkımızda

Sıfır'dan bu güne 900'den fazla firmayla büyümeye devam ediyoruz.

iMağaza E-Ticaret Hakkında


2010 yılında kurulan iMağaza E-Ticaret Sistemleri merkezi İstanbul olan ve sınırları asla çizilemeyen internet dünyası içerisinde, siz değerli marka sahiplerine hizmet veren yazılım firmasıdır.

iMağaza yenilikçi, sürekli kendisini güncelleyen ve tamamı alanında en başarılı türk yazılımcılar tarafından, kendisine ait yöntemler ile en hızlı şekilde hizmet vermeyi hedefleyek geliştirilmiş E-Ticaret yazılım hizmeti ve bileşenlerini sektöre 7 yıla yakın bir süredir sunmaktadır.

Sürekli olarak hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktadır. iMağaza’nın hedefi sürekli gelişen teknoloji ve 3.parti yazılımlara en hızlı şekilde entegre olarak müşterilerine en yeni teknolojileri sunarak sürekli gelişen ve büyüyen bu sektörde asla geride kalmanıza izin vermemektedir.

Bu alanda bir çok marka, işletme ve kuruluşlar ile iş birliği içerisinde bulunarak çözüm ortaklarımız ile 900'den fazla firmaya, 70’den fazla farklı sektöre hizmet vermekteyiz.

iMağaza sadece bir yazılım firması değil aynı zaman zarfında müşterilerini ileriye taşımak için sürekli kendini yenileyen, markanız için bir yol arkadaşıdır.

Neler Yaparız?


Biz sadece E-Ticaret ve bileşenleri üzerine çalışan genç, dinamik ve yaratıcı bir ekibiz. E-Ticaret ve alt kolları ile ilgili aklınıza gelen her konuda size tam destek vermekteyiz. Anahtar teslim sanal mağaza çözümlerimizle siz müşterilerimizin çıkarlarını ve kazancını düşünen bakış açımızla, sıfırdan bu güne yükselen müşteri başarım performansımızla hep birlikte bir sonraki seviyeye geçmek için yolumuzda ilerlemekteyiz.

Bizi Arayın 0850 333 63 13

Mutlaka size uygun bir iMağaza sürümümüz vardır. Özelliklerimizi detaylıca gözden geçirdiğinizde ne kadar güçlü bir altyapıya sahip olacağınızın farkına varacaksınız. Tüm yeni satınalmalar en son sürümü size sunmaktadır.
Unutmayın, aşağıda belirtilen ücretler sadece 1 kez ödenir.

X

Ücretsiz Eticaret Danışmanlığı İster misiniz?

Eticaret ve sanal mağaza konusunda kararsız olduğunuz noktalar mı var? Eticaret danışmanlarımız sizi A'dan Z'ye telefonla ücretsiz bilgilendirip tüm sorularınızı yanıtlıyor.

Bu bilgiler doğrultusunda size aynı zamanda demo bilgilerimiz otomatik olarak ulaşacaktır.